sâmbătă, 12 iunie 2010

EGAL CU STEAUA II 2-2

Desi a fost condusa in doua randuri FC BOTOSANI a reusit sa scoata astazi un egal cu echipa a doua a Stelei,reusind sa egalezein ultimile minute printr-un autogol dupa o centrare a lui Stefan Apostol.
Comentatorul Radio Iasi prezent azi, in Ghencea, Victor Mihalache l-a desemnat jucatorul meciului dintre Steaua II si FC Botosani pe veteranul Stefan Apostol, care a reusit din nou sa impresioneze desi are 36 de ani. Partida de la Bucuresti a primit trei stele, in timp ce arbitrul Teodor a fost notat cu 7.5.
Tanarul junior de la LPS Botosani Burlacu a reusit azi, sa-si faca debutul in tricoul gruparii locale intrand pe teren in minutul 90 al meciului cu Steaua II (2-2) in locul celuilalt junior Bordeianu.